Psychiatria dla każdego

Psychiatria

Już ochłonęliście po niesamowitych zaręczynach i teraz przyszedł czas na organizację wesela? Pierwszym etapem przygotowań powinno być zdecydowanie wybranie sali....

ślub, wesele, sala, poznań

Zorganizuj Wesele twoich marzeń

2020-02-15 | Karol Górecki

Już ochłonęliście po niesamowitych zaręczynach i teraz przyszedł czas na organizację wesela? Pierwszym etapem przygotowań powinno być zdecydowanie wybranie sali weselnej. Liczcie się z tym, że na dobrą salę trzeba nieraz dość długo poczekać, ale zawsze warto wybrać miejsce gdzie zarówno wy jak i wasi goście będziecie się dobrze bawić.
Problemy ze znalezieniem odpowiedniej sali weselnej w Poznaniu czy innych dużych miastach mogą być wręcz oczywiste. Pomimo iż wybór lokalów jest ogromny to zawieranych ślubów również jest tam więcej niż w małych miejscowościach. Na przykład, żeby zorganizować wesele w Poznaniu na niektóre sale trzeba czekać ponad dwa lata! Warto więc już wcześniej zarezerwować termin.
Goście goście...
Pierwsze pytanie jakie musimy sobie zadać to liczba gości, którą planujemy zaprosić. Niewielkie wesele można zorganizować w większości lokalów, ale jeśli mamy dużą rodzinę potrzebna będzie naprawdę pojemna sala weselna. Obejrzyjmy salę sami, nie sugerujmy się wyłącznie zdjęciami. Przemyślmy sprawę rozmieszczenia stołów, aby nie brakło miejsca do tańca.
Co zrobić z gośćmi weselnymi
Zastanówmy się także czy nasi goście przyjadą z daleka czy może pochodzą z tego samego miasta. Jeśli muszą przejechać kawał drogi na nasz ślub, nietaktem byłoby zmuszać ich do powrotu nad ranem. Dopytajmy czy w wybranym przez nas lokalu jest również hotel. Niektóre lokale oferują noclegi dla gości weselnych gratis, lub w dużo niższej cenie niż zwykle. Decydując się na taką opcję dopytajmy dokładnie kiedy kończy się doba hotelowa, aby później nie zostać niemiło zaskoczonym. Kwestie podane powyżej nie są oczywiście jedynymi, które należy wziąć pod uwagę, ale na pewno pierwszymi o które należy zapytać, by w ogóle wziąć lokal pod uwagę.

tagi:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: