Psychiatria dla każdego

Psychiatria

O zwierzęta trzeba dbać tak samo jak o ludzi, a nawet bardziej, przecież one same nie są w stanie zadbać o swój wygląd. Psy trzeba często kąpać i dobrze....

pies, fryzjer, groomer, warszawa

Z miłością do zwierząt

2020-07-05 | Wiesław Edelmann

O zwierzęta trzeba dbać tak samo jak o ludzi, a nawet bardziej, przecież one same nie są w stanie zadbać o swój wygląd. Psy trzeba często kąpać i dobrze karmić aby ich sierść miała swoisty blask i była wytrzymała. Jednakże same kąpiele i zdrowa dieta nie wystarczą, zwłaszcza, gdy nasz pupil ma długą sierść. 
O psy długowłose trzeba szczególnie dbać, ponieważ jeśli mają za długą sierść przy pyszczku, która wchodzi im do oczu lub je po prostu zasłania, może powodować wady wzroku lub jego utratę. Jak wiadomo tego trzeba unikać dlatego warto wybrać się do fryzjera dla psów, większość z nich oferuje profesjonalne strzyżenie psów, dzięki czemu oprócz tego, że wspomożemy wzrok swoich pupili dodatkowo zadbamy o ich nowy wygląd. 
Jak wiadomo odświeżony wygląd zwierzęcia nie wpływa pozytywnie tylko na samo zwierze, ale i na właścicieli, którzy są zazwyczaj dumni z pupili. Nawet jeśli nie wiecie gdzie szukać najbliższego fryzjera dla pupila wystarczy zajrzeć na stronę Fryzjer dla psa Groomlandia i od razu coś możemy znaleźć. 
Osobiście mieszkam w Warszawie i często odwiedzam psich fryzjerów takich jak Groomlandia ze swoimi pieskami. Są one rasy Yorkshire terrier mini, przez co nie mogę ich wziąć do byle jakiego fryzjera. Są tak małe, że ktoś nie znający się na rzeczy mógłby je uszkodzić, zrobić im krzywdę, a na to nie mogę pozwolić. Dlatego też, gdy wpisuje w przeglądarkę: "psi fryzjer w Warszawie" czytam uważnie opinie i dowiaduje się jakie mają w zawodzie doświadczenie. Nie znaczy to oczywiście, że wybieram najdroższych. Ci do, których chodzę są mistrzami w swoim fachu i nie są drodzy.

tagi:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: